Нововведение на форуме (Закупке)! Теперь  будут приходить сообщения в личку об ответе вам лично на форуме (закупке). Можно отписываться от тем и не получать "кучу" уведомлений в личку. Подробнее смотрите ЗДЕСЬ

Найти на сайте: параметры поиска

Похвастушки-повязушки

Хвастаемся своими повязушками,независимо от их формы,технологии и предназначения )))
Любимый вязальный инструмент
Спицы (41)
Крючок (18)
Вязальная машина (4)
И то и другое,главное вязать ))) (60)
Всего голосов: 123
Опрос закончен.
Посетитель
Оффлайн

Все что связалось спицами,крючком или на машине,в эту тему !!!

Редактировалось: 1 раз (Последний: 4 апреля 2014 в 00:45)
Посетитель
South Wind
Киев
50 дней
Сумочка-мочила на замовлення. Бавовняна нитка, для щільності - ув'язувала тонку трімерну жилку.
Посетитель
inysa25
Каменка
73 дня
Дуже гарно! Мрію про таку.
Посетитель
South Wind
Киев
50 дней
В продовження банкету joke рюкзачок в техніці мочили. Бавовняна нитка, гачковий жаккард.
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Маєчка із італійського шовку, пішло 65 грам, шпиці 2,5, плела в три нитки, техніка ентрелак.

Трохи офтопу... В фейсбуці причепилася до мене сваха - ятаньтакуюжехачуажвмираю - от зв"яжи на свій розмір (наші статури майже однакові, в неї груди більше) для мене, бо колір улюблений.
"Танечка! Взяла бы и связала такую вот маечку мне по своих размерах, а самое главное это мой любимый цвет!!! За нитки и пряжу я тебе заплачу! Буду тебе очень благодарна!"
Ну, я їй пропоную подарувати ту, що в"язала для себе, теракотово-коричневу безрукавку із бєгонії.
"Нет, Таня, мне понравился именно итал. шелк и сиреневый цвет- майка!!! "
Хотіла подзвонити свашці, запросити в гості, щоб вона займалася моїми справами, поки я буду їй маєчку плести.
А тоді злякалася, бо вона і справді зможе приїхати, тим паче зараз її та мої онучки Соня і Яся у нас на канікулах.
Написала, що італійський шовк не мій, сучасну пряжу я сама не в змозі купувати. Це раніше я купляла упаковками ниточки, які подобалися мені, в"язала на продаж парасольки та шалики, а якщо моїм дітям-онукам-родичам-друзям щось подобалося, то дарувала готові вироби, або плела на замовлення.
Зараз даю посилання своїм дівчатам на ниточки, які подобаються мені, вони вибирають колір та перераховують кошти на рахунок. А ниточки висилаються мені. Обговорюємо модель віртуально, манєкен в мене по розміру доні та невісток.
Чого мене це зачепило? Та я давно не звертаю увагу на людей, які не цінять чужу працю, але в мене досі болить праве запяст"я - тунельний синдром - і я цілий місяць не могла взяти до рук шпиці або гачок (сапка та мишка комп"ютерна - то друга пісня. smile ), тому радію, як дитина, коли можу порелаксувати за в"язанням. :)
А онучок попросила, коли будуть у Вільногірську, то нехай підуть в пряжний магазин, щоб іхня бабуся Саша купила на свій смак ниточки, та коли в мене буде час та бажання, тоді і сплету їй маєчку. :)
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Маєчка із італійського шовку на Кінбурзькій косі
Посетитель
Ulia
Москва
77 дней
Всем привет! Похвастаюсь пледом, который я связала на своих руках из гиперобъемной пряжи. Всего ушло по времени пару часов, это что-то невероятное! sde Открыла эту технику недавно, очень популярная сейчас. 100% шерсть, в интерьере смотрится превосходно. Долго выбирала, где купить самого лучшего качества пряжу, если интересно могу поделиться!
Прикрепленные файлы:
whatsapp-image-2017-09-05-at-13-32-44-1_59ae7dd4c52f7.jpeg | 11,75 Кб | Скачали: 17 раз
whatsapp-image-2017-09-05-at-13-32-44_59ae7dd4c6186.jpeg | 16,48 Кб | Скачали: 17 раз
whatsapp-image-2017-09-05-at-13-32-45_59ae7dd4c8f76.jpeg | 9,94 Кб | Скачали: 19 раз
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Карді для Ганнусі "Блакитна Фея Вісіллка". VISILK (Made in Italy for KFI Amity ville, NY, 90%Viscose+10%Silk, color 13, синьо-блакитний, моток 50г=120м), віскоза із шовком. Шпиці №2,5, гачок №2,25. Пішла майже ціла упаковка 10мотков*50г=500грам.

За ниточки велика подяка добрій дівчині Світлані із Одеси.

Плела карді зверху-вниз по колу-із-розрізом. Рукава зшиті, решта - суцільне полотно. Дизайнер - замовниця, вона намалювала, що хоче, вибрала ажур по зразкам, а всі розрахунки я робила сама на манекені.
Посетитель
НатаШик
Медаль
Чугуев
13 дней
привет всем! у меня бактус из полушерсти

Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
В гарну пору року - золота та лагідна осінь - закінчила дуже складний проект. Із двух бобінок пісочного та яскраво-жовтого кольору, із додаванням темно-коричньового, вийшов дуже елегантний та вишуканий комплект із кардігана та капелюшка. Ледве встигла випрати, трохи висушити та випрасувати, похапцем сфотографувати на манекені... Потім згадала, що навіть не зважила, скільки пішло ниток, але вже пізно було... головне, щоб замовниця була задоволена та потішила мене фотосесією.
Кардіган та капелюшок для чарівної пані Марії. KARAN TEKSTIL A.S. TURKEY MARS (87%AKRIL+13%MOHER, 100g=700m). Колір пісочний, жовтий та коричньовий, в"язала в три нитки. Спиці №4, №4,5, гачок №2,75. Плела зверху вниз суцільним полотном. Обвязка - подвійна резинка.

Фото процесу.

Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Який сьогодні чудовий день у Києві! Озеро біля Кадетського Гаю просто чарівне! Кардіган гарний, теплий та зручний! Про капелюшок забули, ну то таке...Головне, що доня отримала задоволення, бавлячись під час фотосесії, та й мене потішила - піднімала ручки, щоб продемонструвати зручність цільнов"язаних рукавів. :)

Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Нарешті згадали про вишуканий капелюшок.
Посетитель
habasi
Медаль
Винница
1 день
Tat_Nikol, яка у вас сонячна замовниця. Навіть не зрозуміло, що кого більше прикрашає - дівчину кардіган чи вона його ))
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Дякую! Моя доня прикрашає все, що мама нав"яже. knit angel
Посетитель
Rulada
Днепропетровск
12 дней
300 г Violet та 130 г Filo di scozia 16, гачки 1,25 та 0,75
Посетитель
Rulada
Днепропетровск
12 дней
Светрик для доньки. Використала 430 г ниток. Спиці 4,5 для лицьової гладі та 4,0 для рукавів. Ниточка дуже сподобалась - м"якенька і приємна у роботі, після прання не дуже витягнулася.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 7 ноября 2017 в 09:54)
Посетитель
Rulada
Днепропетровск
12 дней
Жакетик. Ірландське мереживо
300 г Violet та 100 г Filo di scozia 16, гачки 1,25 та 0,75
Редактировалось: 1 раз (Последний: 7 ноября 2017 в 10:16)
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Закінчилася золота та лагідна осінь - почалася мряка та дощ. Захотілося сонечка! Взяла ниточки яскраво-жовтого кольору та вирішила щось зв"язати в улюбленій техниці ентрелак. В процесі були варіанти светрик-карді, але вийшла така собі камізелька-безрукавочка. Розмір - універсальний, від 44р до 54р, за рахунок ромбів-трикутників плетене полотно тягнеться в ширину або довжину.
Сонячний жилет для покращання настрою в погану погоду. KARAN TEKSTIL A.S. TURKEY MARS (87%AKRIL+13%MOHER, 100g=700m). Колір жовтий та трохи пісочного для окантовки, в"язала в дві нитки. Спиці №4. Плела суцільним полотном. Обвязка - шнур ICORD. Пішло 215 грам.

Я змінила зачіску, поки так.
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
2 дня
Вигуляла сьогодні сонячну камізельку-безрукавку. Зручно, тепло, настрій реально піднімається від сонечка. :)
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.

Таобао 

Реклама 

реклама на сайте 

Распродажа вельвета босфор текстиль