Нововведение на форуме (Закупке)! Теперь  будут приходить сообщения в личку об ответе вам лично на форуме (закупке). Можно отписываться от тем и не получать "кучу" уведомлений в личку. Подробнее смотрите ЗДЕСЬ

Найти на сайте: параметры поиска

Похвастушки-повязушки

Хвастаемся своими повязушками,независимо от их формы,технологии и предназначения )))
Любимый вязальный инструмент
Спицы (41)
Крючок (18)
Вязальная машина (4)
И то и другое,главное вязать ))) (60)
Всего голосов: 123
Опрос закончен.
Посетитель
Оффлайн

Все что связалось спицами,крючком или на машине,в эту тему !!!

Редактировалось: 1 раз (Последний: 4 апреля 2014 в 00:45)
Посетитель
South Wind
Киев
17 дней
Сумочка-мочила на замовлення. Бавовняна нитка, для щільності - ув'язувала тонку трімерну жилку.
Посетитель
inysa25
Каменка
15 дней
Дуже гарно! Мрію про таку.
Посетитель
South Wind
Киев
17 дней
В продовження банкету joke рюкзачок в техніці мочили. Бавовняна нитка, гачковий жаккард.
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
4 дня
Маєчка із італійського шовку, пішло 65 грам, шпиці 2,5, плела в три нитки, техніка ентрелак.

Трохи офтопу... В фейсбуці причепилася до мене сваха - ятаньтакуюжехачуажвмираю - от зв"яжи на свій розмір (наші статури майже однакові, в неї груди більше) для мене, бо колір улюблений.
"Танечка! Взяла бы и связала такую вот маечку мне по своих размерах, а самое главное это мой любимый цвет!!! За нитки и пряжу я тебе заплачу! Буду тебе очень благодарна!"
Ну, я їй пропоную подарувати ту, що в"язала для себе, теракотово-коричневу безрукавку із бєгонії.
"Нет, Таня, мне понравился именно итал. шелк и сиреневый цвет- майка!!! "
Хотіла подзвонити свашці, запросити в гості, щоб вона займалася моїми справами, поки я буду їй маєчку плести.
А тоді злякалася, бо вона і справді зможе приїхати, тим паче зараз її та мої онучки Соня і Яся у нас на канікулах.
Написала, що італійський шовк не мій, сучасну пряжу я сама не в змозі купувати. Це раніше я купляла упаковками ниточки, які подобалися мені, в"язала на продаж парасольки та шалики, а якщо моїм дітям-онукам-родичам-друзям щось подобалося, то дарувала готові вироби, або плела на замовлення.
Зараз даю посилання своїм дівчатам на ниточки, які подобаються мені, вони вибирають колір та перераховують кошти на рахунок. А ниточки висилаються мені. Обговорюємо модель віртуально, манєкен в мене по розміру доні та невісток.
Чого мене це зачепило? Та я давно не звертаю увагу на людей, які не цінять чужу працю, але в мене досі болить праве запяст"я - тунельний синдром - і я цілий місяць не могла взяти до рук шпиці або гачок (сапка та мишка комп"ютерна - то друга пісня. smile ), тому радію, як дитина, коли можу порелаксувати за в"язанням. :)
А онучок попросила, коли будуть у Вільногірську, то нехай підуть в пряжний магазин, щоб іхня бабуся Саша купила на свій смак ниточки, та коли в мене буде час та бажання, тоді і сплету їй маєчку. :)
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
4 дня
Маєчка із італійського шовку на Кінбурзькій косі
Посетитель
Ulia
Москва
19 дней
Всем привет! Похвастаюсь пледом, который я связала на своих руках из гиперобъемной пряжи. Всего ушло по времени пару часов, это что-то невероятное! sde Открыла эту технику недавно, очень популярная сейчас. 100% шерсть, в интерьере смотрится превосходно. Долго выбирала, где купить самого лучшего качества пряжу, если интересно могу поделиться!
Прикрепленные файлы:
whatsapp-image-2017-09-05-at-13-32-44-1_59ae7dd4c52f7.jpeg | 11,75 Кб | Скачали: 3 раза
whatsapp-image-2017-09-05-at-13-32-44_59ae7dd4c6186.jpeg | 16,48 Кб | Скачали: 3 раза
whatsapp-image-2017-09-05-at-13-32-45_59ae7dd4c8f76.jpeg | 9,94 Кб | Скачали: 3 раза
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
4 дня
Карді для Ганнусі "Блакитна Фея Вісіллка". VISILK (Made in Italy for KFI Amity ville, NY, 90%Viscose+10%Silk, color 13, синьо-блакитний, моток 50г=120м), віскоза із шовком. Шпиці №2,5, гачок №2,25. Пішла майже ціла упаковка 10мотков*50г=500грам.

За ниточки велика подяка добрій дівчині Світлані із Одеси.

Плела карді зверху-вниз по колу-із-розрізом. Рукава зшиті, решта - суцільне полотно. Дизайнер - замовниця, вона намалювала, що хоче, вибрала ажур по зразкам, а всі розрахунки я робила сама на манекені.
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.

Таобао 

Реклама 

реклама на сайте 

Эксклюзивная подкладка принт для пошива верхней одежды и сумок. Доступна по выгодным оптовым и розничным ценам в Босфор Текстиль.