Найти на сайте: параметры поиска

Дитяча творчість

Давайте ділитися не лише своїми творчими досягненнями! Що може бути пекрасніше витворів наших діток!
Посетитель
Оффлайн
Всі ми мами чи бабусі. І всі ми переконані, що наші дітки найкращі, найрозумніші й найталановитіші! Пропоную ділитися дитячими досягненнями - малюнками, піснями, виставами, поробками. Такі витвори завжди мають незвичайну, просто шалену енергетику, надихають на нові пошуки, дають нові ідеї.
Посетитель
Оффлайн
Почну першою. Моїй доці - Даринці - майже 13. Вона надзвичайно творча дитина. Вона співає, малює, займається миловарінням і валянням. Сьогодні похвастаюся її досягненнями у миловарінні.
Администратор
Администратор
Медаль Грамота
3 дня назад
South Wind, просто умничка ваша дочка.
Посетитель
Оффлайн
Дуже дякую. Хотілось би, щоб дівчата долучилися до темки a_platok і показували шедеври своїх малих. А то якось поки сиротливо...
Посетитель
Оффлайн
Привіт! Знайшла цю тему і теж хочу показатись. Моїй дочці 6 років, вона дуже любить ліпити з пластиліну. Спочатку я їй допомагала, а тепер вона все робить сама. Зображає все, що їй сподобається, а найбільше любить ліпити героїв мультфільмів.

Це мала частина нашої колекції. А загальний вигляд такий
Редактировалось: 1 раз (Последний: 17 марта 2015 в 00:25)
Посетитель
Оффлайн
Malinka.ua, це просто шедеври! Ваша доця дуже талановита. Дуже тонка і точна робота. А ви не пробували інші матеріали?
Посетитель
Оффлайн
Дякую! Ще використовуємо солене тісто (кольорове, в баночках продається). Але з нього добре виходить тілько якщо дуже свіже, а якщо вже постояло то єфект не такий. Хотіла спробувати купити полімерну глину, але прочитала, що дітям її можна використовувати тільки під наглядом дорослих, бо вона не така безпечна, як пластилін. Думаю це ще в нас попереду
Посетитель
Оффлайн
Малинка, доця умнічка! стільки позитивного в цих мацьопочках ))) Мій фаворит - сімейство мама Жар-птиця, тато Жар-птиць і маленькі Жар-птиченятка, і в мами на спинці.... клаааас )))
А в тата-Півника який турботливий погляд... до сліз... красота! передай доні, що вона умнічка!
South Wind, милка такі професійні... умнічка доця... молодець мама, що зуміла зацікавити...
Посетитель
Оффлайн
Оленка, дякую, мені дуже приємно! Все передам))))
Посетитель
Оффлайн
Летящий Снег, дякую. Ми з нею якось випадково потрапили на майстер-клас з миловаріння. Їй припало до душі. Окрім того отримала за милко трохи грошей (ми з чоловіком на роботі постаралися). Задоволена була страшенно! Тільки часу не вистачає - після школи й музики мало що лишається...
Посетитель
AnewtA
Медаль
Херсон
25 дней назад
Malinka.ua, такая коллекция потрясающая, в таком маленьком возрасте, значит у нее есть это мастерство в руках, очень красиво!!!
Посетитель
mtmc
Медаль
Одесса
12 дней назад
South Wind, дочка умничка, красивое мылко делает!

Malinka.ua, Танюша, коллекция впечатляет!
У меня малая очень любит лепить из пластилина, если б хранили все, то было бы не меньше, чем у вас. Но у нас жарко и оно быстро теряет свой вид, а хранить особо негде, тем более на съемной квартире.
Моя иногда пачку пластилина за день перерабатывает!
Чего-то не сообразили, что можно пофоткать все.

Позже пофоткаю ее рисунки и покажу.
Посетитель
Оффлайн
mtmc, чекаємо фото.
Посетитель
habasi
Медаль
Винница
70 дней назад

Дочка маленькая (3,5года), поэтому делали вдвоем с мамой, творчеством конечно не назовешь, но как идея вполне и утилизация огрызков от стрижки помпона joke
Редактировалось: 1 раз (Последний: 16 марта 2015 в 12:06)
Посетитель
Тася
Медаль Грамота
Белая Церковь
14 дней назад
habasi, какая прелесть! inlove
Посетитель
Оффлайн
habasi, дуже мило і симпатично! Це теж творчість. Усі ж з чогось починають. Молодці ви з доцею. a_mam
Посетитель
mtmc
Медаль
Одесса
12 дней назад
Вот некоторые рисунки моей дочки

Больше фото в альбоме. Это с последних, в альбоме и более ранние.
Посетитель
Оффлайн
mtmc Прекрасні малюнки! Фламінго взагалі як справжній! А скільки років вашій дівчинці?
Посетитель
mtmc
Медаль
Одесса
12 дней назад
South Wind:

mtmc Прекрасні малюнки! Фламінго взагалі як справжній! А скільки років вашій дівчинці?

Дякую! Уже майже 10 років. Це малюнки за 2 роки навчання.
Посетитель
ВикТофа
Кубок Медаль
Мелитополь
112 дней назад
Мій синок Міша видав сьогодні трошки творчості, якщо ніхто не заперечує zst
"Вітчизна моя Україна"
Україна у вогні,
Гинуть хлопці на війні,
Плачуть діти - Батьківщина
Захлинається в крові...
Рід казацький нездоланний