Найти на сайте: параметры поиска

Незамінні аксесуари для дорослих і малих

Плетемо разом шапки, шарфи, снуди, рукавички, шкарпетки і не тільки
Посетитель
Brena
Медаль
Черновцы
90 дней назад
Плетемо разом різні аксесуари - головні убори, шарфи, снуди, шалики, рукавички й рукавиці, шкарпетки, гольфи й інші
За бажанням учасниць - проводимо тематичні місяці присвячені лише одній вдяганці або техніці
Посетитель
Оффлайн
Вітаю з вдкриттям теми! Закінчую зараз снудик двокольоровий, завтра покажу. А хто ще що планує в'язати?
Посетитель
Оффлайн
Вітаю з відкриттям дуже актуальної теми на сьогоднішній день lov_roze lop Хочу порадувати себе новим беретом hoho
Посетитель
Ivashurka
Медаль Кубок
Кировоград
10 часов назад
Девочки, я хочу связать Герду. У меня Джилонг. Только у меня описания нет. Может, кто-то поделится.
Посетитель
Оффлайн
Ivashurka, тут знайшла опис
Посетитель
Оффлайн
Дякую за тему. :)
Декілька дівчат виявили бажання сплести шапочку-берет "Hertta"

Я вже почала на тому тижні плести joke трохи повільно получається...постараюсь до вихідних закінчити
а поки готова резинка и половинка першого сердечка. По розрахунку мені підійшла схема для дорослих.
Взагалі мені хочеться зв'язати комплект для дитини - шапочка, мітенки і може вистачить часу та натхнення на снуд.
Плету з італійскої ламори у 4 нитки спиці № 2 для резинки і № 2,5 для основного полотна.
Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям
Редактировалось: 4 раза (Последний: 29 сентября 2014 в 08:38)
Посетитель
Оффлайн
lenka_kozlova, я тоже эту шапочку начала smile из газзал бебивул-а.
вяжу на спицах 2, пока готова только резинка
Посетитель
Оффлайн
Лєна, я теж почала в'язати на двох спицях резинку, а вже основну частину плету на п'яти - мені так зручніше.
Коли робила прибавки десь помилилась і смужечки, які ведуть до сердечок не співпадають з резиночкою(( але прев'язувати не буду! dfg
Посетитель
Ivashurka
Медаль Кубок
Кировоград
10 часов назад
Спасибо, я имела ввиду "Hertta"
Посетитель
Оффлайн
Ось ще узор "Hertta"

в даному випадку використовується для жилетки, але чудово буде виглядати і снуд у цій в'язці.
Посетитель
Brena
Медаль
Черновцы
90 дней назад
До речі. Гадаю більшість знає, що одинарні жгути як на Херті можна плести без додаткової спиці :)
Посетитель
Brena
Медаль
Черновцы
90 дней назад
У мене поки скромний план - простенька шапка foggy-noggin-hatв резинку й бактус в комплект до мітенок з секційної Ланагол
Посетитель
Ivashurka
Медаль Кубок
Кировоград
10 часов назад
lenka_kozlova, супер! Дякую, тепер подумую і про жилет для дочки в школу. Дівчата, а якими ниточкмаи ви в,яжете наші серця?
Посетитель
Оффлайн
Brena:
Гадаю більшість знає, що одинарні жгути як на Херті можна плести без додаткової спиці :)
Дякую, що звернула увагу) А то я в'яжу на п'яти спицях, ще й шосту тягаю ... shock
тепер значно швидше діло пішло)))
Ivashurka, мені здається, що для цього візерунка ідеально підійде пряжа, яка після прання збільшується в об'ємі.
Я плету із стокової ламори, вже подужала у висоту 27 рядочків, в деяких місцях не ідеально виглядає візерунок sad
дуже сподіваюсь, що після прання, всі недоліки зникнуть.
Посетитель
Алюшка
"Лучшая работа" Медаль
317 дней назад
Привіт, дівчата. Створили гарну тему, на сьогодні дуже актуальну. Шапочка така мені така дуже подобається, але такий фосон не ношу, а дочка таку не хоче. cry На весні нав’язала снудів – дарувала всім подружкам . Ось такі:
опис тут:
Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям
Посетитель
Brena
Медаль
Черновцы
90 дней назад
Алюшка, візерунок Херті нескладний - впевнена його нескладно пристосувати під інші фасони. Або зробити лише одну декоративну смугу
Посетитель
Brena
Медаль
Черновцы
90 дней назад
lenka_kozlova,
спробуйте на кільцевих - на 2 парах або чарівною петлею. Я шапки більше на 2 парах люблю. Але Чарівна петля краща якщо є тільки 1 пара й треба плетиво часто ховати або брати з собою
Посетитель
Brena
Медаль
Черновцы
90 дней назад
Про мітенки:
найпростіший спосіб: це плести їх як рукавиці (варежки) - з пальцем з прорізу й нерозділеним верхнім краєм. Я в таких й на клавіатурі працюю (по 7 годин) й на вулиці комфортно. зручно якщо манжет довишй - якщо холодно їхз можна стягнти вниз
Посетитель
Оффлайн
Brena:
спробуйте на кільцевих - на 2 парах або чарівною петлею
Дякую за пораду, але в мене просто нема спиць № 2,5 ))) тільки короткі.
Я вже наловчилась. Вже 40 рядочків сплела)
Посетитель
Brena
Медаль
Черновцы
90 дней назад
Ідея для Херті з бісером. На шапці можна прикрасити 1-2 смуги. Бісер можна нашити.
Gerda's Love by Celia Jones
кому сподобається саме ця модель - вона платна. Але візерунок дуже простий й сама модель шапки й мітенок теж прості. Тому можна обійтись лише відкритими даними
Редактировалось: 1 раз (Последний: 2 октября 2014 в 21:27)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.

Распродажа вельвета босфор текстиль