Найти на сайте: параметры поиска

Нитка життя

Спиці,крючок,вязальна машинка і трошки валяння ...і багато-багато шовку,вовни і бавовни )))
Посетитель
Оффлайн
Коли мені було страшно і сумно,я продовжувала вязати,трималася за нитку як дитина за пуповину,і вірила що все у нас буде добре !!!! Слава Україні !!!
Посетитель
Оффлайн
Привіт вам мої друзі ! Ось я і відкрила свою нову темку по рукоділлю .Так склалося в житті,що на хліб я заробляю вязанням,тому вяжу багато,маю певний досвід,з яким можу поділитися.

Ну і перші хвастики,правда не звязані а зваляні )))Валянки і бактус .

Редактировалось: 1 раз (Последний: 21 октября 2014 в 20:41)
Посетитель
Оффлайн
Galya-knitti, яка краса homyak_45px thumbsup
Посетитель
Алюшка
"Лучшая работа" Медаль
310 дней назад
Переглянула Ваші альбоми, Galya-knitti, такі чудові роботи homyak_45px homyak_45px thumbsup thumbsup
Посетитель
Оффлайн
Двчатка,дуже дякую !!!!! lov_roze
Посетитель
Оффлайн
Галюсенька, з відкриттям тебе!
Буду твоїм постійним гостем, якщо дозволиш!
Ну і валяночки shock !!! Куди ж в таких ходити? Лише сидіти в кріслі та в"язати joke
Посетитель
Ivashurka
Медаль Кубок
Кировоград
1 час назад
Галя, з почином!Хай в твоїй темці завжди буде мирно, затишно і гарно )))
Посетитель
Оффлайн
Галя!
Вітаю з відкриттям теми! Миру й затишку! Тримаймося!
Посетитель
Оффлайн
Оксана,Оля,Вікуся,всім дуже дякую !!!!!!!!

Принесла вам показати останній мій заказ.Плаття "Квітка-душа".Плаття авторське,задумане саме по собі,і чекало підходящого заказу.І він поступив --- плаття вязане як альтернатива вишитому.Ви ж розумієте що у нас на Західній вишиванкою вже важко здивувати.А тим більше клієнтка викладачка в ліцеї де готують художників,декораторів,перукарів і т.д.Тобто,творчих людей кругом неї хватає.Ну.я думаю,платтям своїм вона таки здивує,тим більше і вона сама красуня.
Отже,плаття "Квітка-душа".Основа - 100%льон "Ліношик" від Іри з Одеси,надзвичайна нитка,дивиться на дОрого на 100%.Квіти і листки - місс,листки вязані на бурдоні.Елементи з"єднані брідами,бо сітка мені таки не получається,хоч застрілься.Вірніше вона получається,але це не те що я хочу бачити.Тому поки що бріди,які вже роблю з закритими очима ))))
Посетитель
Оффлайн
Ну і вже простіші заказики.Пряжа Наколен,туніка і хомут.І акрил з паєтками+2нитки п/ш 16/1.Спиці.
Посетитель
Оффлайн
Galya-knitti, Галюся! Це щось неймовірне! homyak_45px homyak_45px homyak_45px Побачила плаття - перехопило подих!
Посетитель
Оффлайн
Галочко, альтернатива вишиванці вийшла достойна! super-tab Яка ж ти молодчина! І де тільки ідеї черпаєш? scratch Можна, трохи попристаю? Хочу зв"язати таку кофточку з капелькою на спинці. Реглан зверху -це все, що мені не страшно в"язати спицями. Ти росток вив"язувала?
Посетитель
Оффлайн
Galya-knitti, ваші роботи неперевершені super-tab inlove
Посетитель
Оффлайн
Дівчата дуже дякую !!!!
Люба я в реглані спинку підвязую ЗАВЖДИ.Це аксіома.Навіть у дитячих виробах.Навіть у вязанні крючком з круглою кокеткою.Спинка завжди вища,інакше ззаді буде тягнути а спереді лізти під шию.
Ну а капелька ,це або ти просто ділиш спинку на 2 частинки посередині см 1-2 петель закриваєш і вяжеш вверх окремо.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 29 октября 2014 в 10:46)
Посетитель
НаталияР.
Медаль
Житомир
8 дней назад
Галочко, плаття заслуговує на відправку на виставку. Мені дуже сподобалось. Ідея чудова, а втілення в реальність ще ліпша! super-tab
Посетитель
Оффлайн
Галочка, я очень рада видеть твою тему. Очень!
Такое чувство, что вернулась домой. После ремонта yes
Хлам отправлен на свалку истории. Осталось всё только лучшее, любимое. И главное - друзья.
Обожаю твои работы. Понимаю, что мне такого уровня никогда не достичь. Это не только профессионализм и мастерство - это талант, Галя. Не завидую - радуюсь и любуюсь. И всегда жду новых работ!
Бог в помощь!
lov_roze
Посетитель
Оффлайн
Галочка, ура!!! наконец-то я нашла тебя dance . Что-то плохо ориентируюсь здесь. Но уже нашла и Валю, так что постепенно все наладится. Галю, платье - ШОК!!! У Ирулика увидела, обалдела и обрадовалась незнамо как! А то в блог зашла, а там тихо, давно нет сообщенийй (или я не вижу их?) Теперь пропишусь здесь hug Успехов тебе во всем!
Посетитель
Оффлайн
Галочка, я тебе вітаю! Хай у тебе в темці завди буде людно і радісно!

Роботи твої, як завжди, дуже і дуже гарнюні! Все зі смаком і в твоєму стилі.
Посетитель
Оффлайн
Галя, поздравляю тебя с открытием темы!!!! Пусть тут будет уютно и интересно, а это так и будет. я не сомневаюсь.Работы, как всегда потрясающие! Платье очень интересное. И Валюша права. твой стиль ни с кем не спутаешь!
Посетитель
Оффлайн
Галя, с новой темой :)
буду теперь тут любоваться красотой, которую твои ручки делают pozelui pozelui

подписалась :)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.

Распродажа вельвета босфор текстиль