Популярные статьи

Бюджетний варіант. Як натягнути тканину на рамі станка.

7 февраля 2017 - Annashahan
Бюджетний варіант. Як натягнути тканину на рамі станка.

Багато років вишиваючи я користувалась пяльцами, або вишивала просто на руках. Але виникло в мене бажання вишити рушник. Я вже шила рушник з допомогою пялець та на руках і це було довго та незручно. І ось нарешті я придбала станок для вишивання та рівномірне рушникове полотно. Як закріпити полотно на станку вчилась у дівчат на Ютюбі. Побачила, що багато хто користується спеціальними пристосуваннями, щоб добре натягнути тканину на рамі. А поскільки у фінансах я вельми обмежена, а комфорту у роботі хочеться. то ввімкнула я фантазію і ось що з цього вийшло. На геніальність не претендую, але може кому і згодиться.

Для бюджетного лайфхака мені знадобились ось такі прості речі 

На звичайну еластичну тасьму, бажано плотнішу та тугеньку ( в мене  тасьма беларуського виробника) надягаємо канцелярські біндери. я використала по 4 шт з обох сторін. Біндери брала найменьші, не пам"ятаю номер, але вони завширшки 14мм. Біля одного біндера тасьму я просто пришила, інший кінець залишила вільним. На полотно рушника по краях у місцях, де мають кріпитись біндери я наклеїла по невеличкому 2см шматочку медичного пластиря. Навіть у 2 шари. Для чого? Для міцнішого кріплення бінера та щоб на полотні не залишалось сліду від кріплення. Спочатку я кріпила просто за полотно, виявилось не міцно, потім у міся кріплення тонкими ниточками приметувала шматочки зубочисток. було міцно, але нитки розтягували полотно. Отже медичний пластир на тканевій основі виявився самим оптімальним варіантом. Полотно не бруднить, знімається легко навіть з вишитого вже місця. 

Я почала натягувати полотно знизу. Кріпила біндери та обвивала тасьму навколо рами. Зверху тасьму закріпила булавкою. Якщо потрібно посилити  натягування достатньо розщібнути шпильку та підтягнути тасьму. 

Ось так все виглядає

А ще я маю ось таке пристосуваннячко))) Баночка з поролоном всередині та водою. Я змочую іноді нитку, щоб вона не закручуваласьі рівніше лягала.

Буду щиро рада, якщо мій досвід стане вам у пригоді. Напишіть які у вас є таємнички майстерності, обмінюючись досвідом ми взаємно збагачуємся. 

Рейтинг: +8 Голосов: 8 1855 просмотров
Комментарии (2)
Arine # 7 января 2018 в 20:24 0
Доброго вечора! Дякую вам за те що поділилися досвідом натягування канви. Візьму собі на замітку.
Легких та рівних вам хрестиків!
Annashahan # 14 апреля 2018 в 21:22 0
Доброго вечора! Добре, що Вам стане у пригоді мій , як кажуть зараз лайфхак) thj

Распродажа вельвета босфор текстиль